Apie mus

Privatus Bioterapijos ir revitalizacijos centras BIOREVITAL įkurtas 2007 metais Vilniuje, atestuotas ir licencijuotas Lietuvos Sveikatos Apsaugos ministerijos. Klinikoje vykdoma konfidencialumo politika (Privacy Policy), paciento teisių apsaugos veiksmų kompleksas numatytas įstatuose.

Konsultacijos teikiamos ir Kaune. Klinika specializuojasi galvos-kaklo srities problemų sprendime, vadovaujasi Anti-Age medicinos koncepcija - multidisciplininiu požiūriu į susirgimų formavimąsi, jų profilaktiką ir aktyvaus amžiaus pratesimą, garbinga išvaizda. 

Kasdien mūsų gydytojai padeda pacientams ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Airijos, Anglijos, Skandinavijos, Ukrainos ir kitų Europos šalių, netgi iš Arabų Emiratų, Brazilijos, JAV bei Kanados. 

Mes darome viską, kad Jūs ir Jūsų vaikai būtų sveiki ir laimingi.

Atsiliepimai:

2019-02-09 21:55:17 buvo parašytas atsiliepimas apie jūsų klinikoje dirbantį gydytoją Aleksas Mickonas.

Atsiliepimo tekstas (kalba netaisyta): 

Gydytojas A.Mickonas pries 12 metu mane operavo. Tada buvo pasalinta didziule cista prie skydliaukes. Esu labai dekinga uz jo sprendima daryti tyrima operacijos metu ir neskubeti salinti skydliaukes. Nesenai buvau profilaktiskai pas endokrinologe , ji sako :net randu nesimato! Tai profesionalo darbas! Esu labai dekinga :). aciu! Laura

 

 
Arūnas Narauskas  recommends Biorevital.
11 val.

Gydytojas Aleksas, puikus savo srities specialistas, turintis solidžios patirties, jautrus ir atsakingas, kompetetingas ,nuoširdus žmogus. Šioje klinikoje radau ausų, nosies, gerklės, odos problemų sprendimo būdus. Šis profesionalus gydytojas išsprendė įsisenėjusias sveikatos problemas. Rekomenduoju.

 

Kristina Ra  ...... turėjau ant lūpos didžiulį apgamą, atrodė estetiškai negražiai, negalėjau net normaliai lūpų pasidažyti:D Ačiū gydytojui Aleksui Mickonui už profesionalią pagalbą. Buvau trijose dermatologijos klinikose, niekas neapsiėmė apgamo naikinti lazeriu, siuntė pas  plastikos chirurgus. Internete ieškojau informacijos, kur galėčiau kreiptis dėl apgamo šalinimo, radau straipsnį apie gydytoją ir kažkokį "stebuklingą" aparatą Surgitron. Labai bijojau, bet gydytojas nuramino, juvelyriškai panaikino apgamą, o po poros savaičių užgijo žaizdelė, liko mažiukas randelis, bet ir jis po truputį nyksta :D Dar kartą Ačiū :D

Žaviuosi šių gydytojų kompetencija ir noru padėti žmonėms.  Aušrinė

Sutinku su Ausrine. Be to, siame puslapyje daugiau akcentuojamos ju teikiamos apgamu salinimo paslaugos, taciau ju paslaugu spektras yra kur kas platesnis - tiek kudikeliams, tiek ir suaugusiam zmogui. Mane nustebino, kad dar yra gydytoju su tokiu  poziuriu tiek i zmogu, tiek i ligos gydymo metodika. As jau nebesikreipiu i seimos gydytoja sunegalavus paciai ar savo suneliui. Esu dekinga draugams, kurie juos parekomendavo.

Audronė

Dr. Ольга Данилюк  recommends Biorevital.

2018 m. spalio 15 d.Высокая квалификация, индивидуальный подход, внимание и прекрасные результаты.....!!!

 

PACIENTĖS I.L. LAIŠKAS   NORINT PASVEIKTI – REIKIA DIRBTI SU SAVIMI

Kartais mes ieškome atsakymų ir paramos kažkur aplinkui - kituose žmonėse, situacijose, bėgdami į kitas šalis, o jei sustreikuoja sveikata, tada iškart griebiamės įvairių tablečių, tikėdami, kad tai sugrąžins mums visa, ko trūksta.
Gal tai mūsų žmogiška prigimtis eiti lengvesniu ir jau išmintu keliu – juk lengviau paimti tą mažytę tabletę net nesigilinant ir pasijusti geriau. Daug geriau. Bet tik tam kartui.
Iškyla klausimas, kodėl mes naikiname tam tikras apraiškas, keičiam vienas situacijas kitomis ar norime pašalinti ligos simptomą, bet nesigiliname į viso ko priežastį?..
Šiuolaikinio pasaulio bėgime ir skubėjime dažnai mums norisi kuo greitesnių rezultatų, įdedant kuo mažiau pastangų. Bet norint išspręsti savo problemas, ypač sveikatos srityje, pirmiausia turime atsižvelgti į save, į savo gyvenimo būdą ir mąstymą bei pasiryžti ilgam procesui gydant save.
Pirmuosius ligos simptomus pradėjau justi dar besimokydama mokykloje. 
Nors visada buvau stiprios sveikatos, organizmas po truputį pradėjo streikuoti. Buvo atlikta daugybė tyrimų ir testų, bet nieko labai rimto nerasdavo, skirdavo vaistų ir atrodė, kad viskas praėjo. Bet po kelių metų simptomų padaugėjo, prasidėjo depresija, nervinė anoreksija, kol galiausiai atsidūriau ligoninėje. Žinoma, mano gyvenimas buvo neatsiejamas nuo vaistų. Metams bėgant net pamiršau, ką reiškia, kai einant miegoti nereikia imti vaistų. Tai tapo taip įprasta, kaip išsivalyti dantis. 

Bet nepaisant to, kad pastoviai vartojau vaistus, dauguma simptomų nė nedingdavo, vaistai tik šiek tiek palengvino bendrą situaciją, bet su visu tuo turėjau kovoti pati. Kol nesuvokiau, kad visos jėgos manyje ir tik aš pati galiu save iš tos blogos būsenos išvaduoti. Buvo daug nuopolių ir sunku trumpai apsakyti koks tai jausmas, kai jau rodos atsistoji, iš naujo išmoksti eiti ir staiga vėl krenti. Tarsi į duobę, į tamsą, į neviltį. Tačiau suvokimas, kad energijos ir stiprybės šaltinis glūdi kiekviename iš mūsų, tik reikia išmokti jį atverti, jeigu kažkas jį užblokuoja, man neleido pasiduoti ir vis stūmė į priekį. Kritau ir stojaus. Kaip mažas vaikas, kuris mokosi vaikščioti ir nepasiduoda, nors ir skaudžiai užsigauna. Tik skirtumas tas, kad tai buvo dvasinė kelionė per save, kuri reikalavo daug kantrybės, valios ir nepaliaujamo tikėjimo. Tikėjimo savimi.
Vieno būdo, kaip tą šaltinėlį skatinti trykšti – nėra. Kiekvienam iš mūsų tai gali būti visai skirtingi būdai ir priemonės, bet pasistengus save pažinti ir suvokti, atskleidžiant savo silpnybes ir stiprybes, analizuojant savo vidinį pasaulį, mes tuos būdus galime nesunkiai surasti.
Po beveik dešimties metų man buvo atrasta ir pašalinta ligos priežastis. Ir mano tikslas bei svajonė – atsikratyti vaistų ir vėl gyventi pilnavertį gyvenimą – sparčiai juda finišo link.

Tad mūsų jėgos, energija ir stiprybė tikrai nėra patalpintos tabletėje.
Viskas glūdi mūsų viduje. 
Esu be galo dėkinga Biorevital gydytojams, kurie man padėjo ir padeda siekti šio tikslo – tikslo pasveikti.

2019-04-04

 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune