Kapiliarai. Raudonis. Spuogai.

Veido odos problemų sprendimas. Kapiliarai, hemangiomos, angiomos ir kiti kraujagislių dainiai.

Kraujagislių ir kapiliarų pataloginės būklės įvairių formų išraiškos šalinami arba gydomi atsižvelgiant į patologijos priežastį.

Teleangiektazijos arba „kraujagyslių žvaigždutės“– vienas iš dažniausių kosmetologinių defektų. Šiuo terminu vadinamos išsiplėtusios kraujagyslės, kurių diametras yra iki 1 milimetro. Išsiplėtimo paveiktos gali būti kaip arterinės, taip ir veninės kraujagyslės. Arterinės teleangiektazijos yra ryškiai raudonos spalvos, jų diametras neviršija 0,1 milimetro. Jų dažniausia lokalizacija – veidas ir kaklas. Veninės sistemos kraujagyslių ektazijos yra mėlynos spalvos, dažnai išsiskiria ant odos paviršiaus, jų diametras 1,0 milimetras. Lokalizuojasi jos dažniausiai apatinių galūnių srityje, ant veido.

Beveik pas visus pacientus su teleangiektazijomis pastebimas polinkis jų atsiradimui. Pagrindiniai endogeniniai teleangioektazijų atsiradimo veiksniai – kepenų ligos, veninio kraujo nutekėjimo sutrikimas, celiulitas, kraujo krešėjimo sistemos pažeidimai. Egzogeniniai (išoriniai) faktoriai – pernelyg didelė saulės insoliacija, odos nušalimas, steroidų ir hormoninės kontracepcijos vartojimas, spindulių terapija, trauma.

BIOREVITAL taikomas platus procedūrų spektras nuo kraujagyslių šalinimo Surgitron tehnologija, IPL, Nd:Yag nano-impulsiniu lazeriu iki specialiųjų veido odos atstatančių procedūrų. Konsultacijos metu ivertinus Jusų odos būklę, Jums bus paaiškintas optimaliausias būdas spręsti problemą. Žiur. foto žemiau.

 

Raudonis

Raudonis arba kuperozė arba rozacija atsiranda dėl odos kraujotakos sutrikimų, silpnų kraujagyslių ir jungiamojo audinio silpnūmo. 

Dažniausiai serga 40-50 metų moterys. Bet gali atsirasti 20-30 metų. Šios problemos kamuoja tiek moteris, tiek vyrus.
Raudonis gali atsirasti ir dėl netinkamos odos priežiūros, stiprios temperatūrų svyravimo, šalto ar per daug karšto oro, aštraus karšto maisto, alkoholio vartojimo. Suerzintoje odoje su laikų kapiliarai išsiplečia ir aiškiai matomos odos paviršiuje.  Norint sumažinti odos raudonio intensyvumą, reikėtų vengti  jau įvardintų veiksnių, stresų, taip pat apsilankymų pirtyse, soliariumuose, prausimosi labai šaltu ar karštu vandeniu.

Simptomai: odos paraudimas, dilgčiojimas, kraujsravos, nežulys, pūliavimas, odos mazgeliai.

Gydymas - kompleksinis, bet kiek vienam skirtingas; principas - holistinis, kainos prienamos, rezultatai - žiurekitė foto žemiau.

 

Spuogai

Aknės gydymo Biorevital klinikoje unikalumas - gydymas be antibiotikų, be hormonų ir kitų pavojingų organizmui vaistų. Gydome ne tik aknės ir jos pasekmes, bet svarbiausia - nustatome ir pašaliname aknės priežastis. Pacientams skiriamas individualizuotas gydymo planas. Už savo pasveikimą atsakingas pats pacientas, kuriam galbūt teks koreguoti gyvenimo būdą, mitybą, esant poreikiui atlikti papildomus tyrimus.

Biorevital centre  pradėtas naujas ir itin progresyvus šios ligos gydymo būdas - HydraFacial MD (smulkaiu - www.idealiOda.lt ) ir  http://www.biorevital.lt/lt/paslaugos/kosmetine-chirurgija-ir-estetiniu-problemu-sprendimas/spuogu-aknes-gydymas ir

 

Prieš Po: 

Straipsniai

Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune