Kapiliarai, veido raudonis ir kt.

Kapiliarai, hemangiomos, angiomos ir kiti kraujagyslių dariniai.

Kraujagyslių ir kapiliarų pataloginės būklės įvairių formų išraiškos šalinamos arba gydomos atsižvelgiant į patologijos priežastį.

Teleangiektazijos arba „kraujagyslių žvaigždutės“– vienas iš dažniausių kosmetologinių defektų. Šiuo terminu vadinamos išsiplėtusios kraujagyslės, kurių diametras yra iki 1 milimetro. Išsiplėtimo paveiktos gali būti kaip arterinės, taip ir veninės kraujagyslės. Arterinės teleangiektazijos yra ryškiai raudonos spalvos, jų diametras neviršija 0,1 milimetro. Jų dažniausia lokalizacija – veidas ir kaklas, pilvo. Veninės sistemos kraujagyslių ektazijos yra mėlynos spalvos, dažnai išsiskiria ant odos paviršiaus, jų diametras 1,0 milimetras. Lokalizuojasi jos dažniausiai apatinių galūnių srityje, ant veido.

Beveik pas visus pacientus su teleangiektazijomis pastebimas polinkis jų atsiradimui. Pagrindiniai endogeniniai teleangiektazijų atsiradimo veiksniai – kepenų ligos, veninio kraujo nutekėjimo sutrikimas, celiulitas, kraujo krešėjimo sistemos pažeidimai. Išoriniai faktoriai – pernelyg didelė saulės insoliacija, odos nušalimas, steroidų ir hormoninės kontracepcijos vartojimas, spindulių terapija, trauma.

BIOREVITAL taikomas platus procedūrų spektras nuo kraujagyslių šalinimo Surgitron tehnologija, IPL, Nd:Yag nano-impulsiniu lazeriu iki specialiųjų veido odą atstatančių procedūrų. Konsultacijos metu įvertinus Jūsų odos būklę, Jums bus paaiškintas optimaliausias būdas spręsti problemą. Žiur. foto žemiau.

 

Raudonis

Raudonis arba kuperozė arba rozacija atsiranda dėl odos kraujotakos sutrikimų, silpnų kraujagyslių ir jungiamojo audinio silpnumo. 

Dažniausiai serga 40-50 metų moterys. Bet gali atsirasti 20-30 metų. Šios problemos kamuoja tiek moteris, tiek vyrus.
Raudonis gali atsirasti ir dėl netinkamos odos priežiūros, stipraus temperatūrų svyravimo, šalto ar per daug karšto oro, aštraus karšto maisto, alkoholio vartojimo. Suerzintoje odoje su laiku kapiliarai išsiplečia ir aiškiai matomi odos paviršiuje.  Norint sumažinti odos raudonio intensyvumą, reikėtų vengti  jau įvardintų veiksnių, stresų, taip pat apsilankymų pirtyse, soliariumuose, prausimosi labai šaltu ar karštu vandeniu.

Simptomai: odos paraudimas, dilgčiojimas, kraujosruvos, niežulys, pūliavimas, odos mazgeliai.

Gydymas - kompleksinis, bet kiekvienam skirtingas; principas - holistinis, kainos prieinamos, rezultatai - žiūrėkitė foto žemiau.

Prieš Po: 

Straipsniai

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune