Veido pigmentacija

Strazdanos, chloazmos, lentigo dėmės, senatvinės dėmės it kt. odos pigmentacijos sutrikimo formos dažniausiai būna susiję su ultravioletinių spindulių poveikiu ir hormonų veikla. Dažniausiai pigmentinės dėmės atsiranda ant veido, nes jis gauna daugiausia saulės spindulių.

Pirmiausia pigmentacija ir pigmentiniai odos dariniai ištiriami kompiuteriniu dermoskopu. Tai pažangiausias ir būtinas pigmentinių odos darinių tyrimo būdas. Prietaisas leidžia pažvelgti į darinio vidų, nustatyti jo galimą piktybiškumą, prognozuoti elgseną kontroliuoti plitimo arba augimo dinamiką.

Strazdanos,  saulės dėmės, senatvinės dėmės, pigmentas  šalinomos naujos kartos trumpoimpulsiniu lazeriu arba kitu tinkamiausiu metodu (pav, chemochirurgija) be skausmo ir be randų. 

Prieš Po: 

Straipsniai

 • Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

  Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

  Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL- plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

 • Nepriekaištingas makiažas

  Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

 • Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

  Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

 • Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

  Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

   

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune