Veido patempimas siūlais

Dabar jau yra tausojančių alternatyvių veido patempimo būdų, kuriems nereikalingas skalpelis – tai vadinamasis neoperacinis veido patempimas arba liftingas APTOS siūlais.

APTOS – tai dviejų lotyniškų žodžių santrumpa: ptosis – nusmukimas, a – neiginio gramatinė dalelytė. Taigi, APTOS reiškia audinių nusmukimo neigimą arba šia konkrečia prasme – audinių pakėlimą ir patempimą, kurie panaikina jų nuosmukį. Procedūros metu po oda įveriami specialūs siūlai, kuriais oda patempiama, ir veido  kontūrai įgauna ankstesnę formą, kokia buvo prieš 5 arba 15 metų.

Veido patempimas bio siūlais - tai modernus neinvazinis (nechirurginis) veido patempimo metodas. Tai švelnus, bet akivaizdžiai veido kontūrus koreguojantis metodas, kurio rezultatus matysite iš karto, o svarbiausia - po procedūros nereikės reabilitacinio laikotarpio. Siūlų įvedimo metu padaromi tik adatos dūriai, kurie užgyja po dienos. Efektas išlieka iki 1,5 metų. Per laiką biodegraduojantys siūlai ištirpsta savaime, stimuliuodami kolageno (medžiagos, atsakingos už odos elastingumą) gamybą, todėl veido patempimo  ir biorevitalizacijos efektas dar palaipsniui didėja pirmus 6 mėnesius po siūlų įvedimo.

Prieš Po: 
"Buldogo skruostai" iki procedūros
Po skruostų riebalų sankaupų pašalinimo ir veido patempimo Aptos siulais

Straipsniai

Nepriekaištingas makiažas

Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune