Plaukų silpnumas ir slinkimas. Inovatyvūs sprendimai

- Jūms slenka plaukai? Skambink! 
- Jeigu silpni plaukai? Tel: 8 655 32 645!
 
 
BIOREVITAL klinikoje atliekama  plaukų silpnumo diagnostika ir gydymas, plaukų slinkimo diagnostika ir gydymas.
Esant poreikiui problemų sprendimui nuo 2009 metų, baigus pirmus Rytų Europje REGEN plazmos mokymus Rygoje, klinikoje  taikoma PRP terapiją (plaukų plazmoterapiją), mezoterapiją ir kt. 80% pacientų efektas jaučiamas jau po pirmos procedūros. 
Plazmoterapija (PRP terapija) – tai gydymo procedūra plaukams, plaukų atsistatymo stimuliacija su pačio žmogaus plazma. Kraujo plazmos gamybai naudojamas paciento kraujas iš venos. Kraujas  imamas į vienkartinį mėgintuvėlį ir talpinamas į centrifugą, kur raudonieji kraujo kūneliai (eritrocitai) atskiriami nuo kitų kraujo ląstelių, kurios lieka plazmoje. Dėl išcentrinės jėgos plazmoje esantys trombocitai „išsiskleidžia“ tarsi rožės žiedlapiai ryte, pasidabinę rasos lašiukais. Šie rasos lašiukai yra augimo faktoriai. Tokioje plazmoje, turtingoje trombocitais, imuninių ląstelių ir augimo faktorių koncentracija padidėja 4-5 kartus. Šis nuosavas žmogaus gyvybės eleksyras suleidžiamas į plaukų silpnumo, praradimo arba retėjimo zonas. Plaukų folikulų paviršiuje kaip tik yra augimo faktorių receptoriai, kurie ir „paleidžia“ plaukų augimo programą. Dar vienas mechanizmas, dalyvaujantis plaukų atstatyme, įrodytas tyrimais – tai miegančių plaukų folikulų kamieninių ląstelių žadinimas, suteikiantis gyvybę naujoms, organizmui reikalingoms ląstelėms. 


Plaukų atstatymo procedūra, naudojant plazmoterapiją, šiuo metu laikoma pažangiausiu ir efektyviausiu metodu, atliekama ambulatoriškai. Patyrusio specialisto rankose procedūra neskausminga, trunka apie valandą. Kaip rodo praktika, tinkamai parinkta diagnostika ir gydymas leidžia ne tik prailginti plaukų gyvavimą, bet ir sustabdyti jų senėjimą, slinkimą ir skatinti atsistatymą.

Informacija, pateikiama šiame straipsnyje, yra BIOREVITAL klinikos intelektinė nuosavybė. Kopijuoti ir skelbti be klinikos sutikimo griežtai draudžiama. 

Prieš Po: 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune