Homeopatija

Homeopatija – tai gydymo metodas, kurį gali taikyti turintis atitinkamų žinių gydytojas, tai gydymas ypač mažomis cheminių elementų, augalų, arba kitų organinių substratų dozėmis. Gydymas vyksta  signalinių molekulių lygmenyje, nesukelia pašalinio poveikio, todėl ypač tinkamas vaikams. 

Homeopatija, kaip atskiras medicinos metodas ir medicinos mokslo šaka plačiai taikoma jau daugiau nei 300 metų, praktiškai visose pasaulio šalyse. Homeopatinis gydymas Lietuvoje buvo taikomas jau XIX a. antrojoje pusėje. Po II pasaulinio karo Lietuvoje veikė tik vienas homeopatijos skyrius Kaune „Vaistažolių vaistinėje“. Vaistinei vadovavo provizorė A. Ivašauskienė. 1984m. šis skyrius buvo uždarytas kaip nerentabilus, nes nebuvo gydytojų homeopatų.

Prasidėjus Lietuvoje atgimimo laikotarpiui 1989 m. buvo įkurta „Muziejaus“ homeopatijos vaistinė. 2001 03 07  LR SAM leido naudoti praktikoje vokiečių, britų ir prancūzų homeopatijos farmakopėjas. Lietuvoje homeopatiniai vaistai gaminami vadovaujantis vokiečių homeopatine farmakopėja (Homoopatisches Arzneibuch, HAB).

Lietuvoje homeopatija yra įteisinta. Derinant nacionalinę teisę su ES teise, vaistinių preparatų reguliavimo srityje, Lietuvos Respublikos farmacijos įstatyme ir jį įgyvendi­nančiuose sveikatos apsaugos ministro įsakymuose detaliai reglamentuotas homeopati­nių vaistų registravimas, taip pat tokių preparatų ženklinimas ir reklama, yra nustatyti asmens, pageidaujančio verstis homeopato praktika, išsilavinimo reikalavimai.

Homeopatija BIOREVITAL klinikoje gydome šiuos sutrikimus:

  • Dažnai sergantys vaikai. Mažų vaikų sergamumas – didelė problema tėvams.
  • Gerklės ligos: tonzilitas, angina, adenoidai.
  • Kt.

NB!

Gydytojas Sidny Ringer (1834—1910) plačiai praktikavo homeopatiją. Homeopatijos žinios padėjo jam sukurti jo vardu pavadintą infuzinį tirpalą lašalinėms. Tirpale esantis mažų dozių druskų derinys labai panašus į žmogaus kraujo plazmos sudėtį. Ringerio tirpalo sukūrimą paskatino besikartojančios anais laikais choleros epidemijos ir beveik 100% mirtingumas nuo šios ligos. Tuo metu Ringerio tirpalas išgelbėjo gyvybę milijonams sergančiųjų cholera. Šiandien medicina neįsivaizduojama be šio tirpalo, be jo neįmanomas greitosios pagalbos, reanimacijos, operacinių darbas. Infuzinis Ringerio tirpalas vartojamas elektrolitų ir skysčių pusiausvyrai Jūsų organizme atstatyti. 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune