Kosmetinė chirurgija ir estetinė medicina

Bioterapijos ir Revitalizacijos Centras specializuojasi revitalizacijos ir minimaliai invazyvios estetinės chirurgijos srityse. Estetinių problemų sprendimui galvos, veido ir kaklo srityje taikome unikalias metodikas. Paslaugas dažniausiai neturi analogų Lietuvoje: HydroFacial MD Tower procedūros, fotobiomoduliojanti terapija, foto-pilingai, frakcinė mezoterapija (saugus analogas frakciniam lazeriui), kontūrinė veido plastika "Premium" klasės preparatais StylAge, mini-invazyvus veido liftingas su biosiūlais (iš biomedžiagų) – tausojantys metodai, kurių dėka veidui suteikiamas stangrumas, pakeliami audiniai (skruostai, antakiai, smakras, pasmakris ir kt.), panaikinama odos pigmentacija. Vokų, lūpų, ausų korekcijoms taikome minimaliai invazyvius metodus.

Partneriai


Idealioda.lt


 

Straipsniai

Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmais veido odos amžiaus pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL-plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

Apgamų šalinimas lazeriu veide palieka randus

Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos ir IPL terapijos reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms atsieitų?

 

III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

2016 m. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo suvažiavime, organizuotame Tarptautinės Filipo Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune