Revitalizacija ir Biorevitalizacija klinikoje BioRevital

Sustabdyti veido senėjimą mūsų laikais jau tapo neginčytina realybė, dėl to vis daugiau mąstančių moterų ir vyrų kreipiasi pas mus atlikti veido revitalizacijos procedūrą.

Kas yra REVITALIZACIJA? Kaip parodė mūsų 12-metė praktika – tai žino ne kiekvienas. Paskutinius 10 metų, veido revitalizacija aktyviai progresuoja, be jos neįsivaizduojama kova su veido senėjimo procesais ir dauguma subrendusių moterų jau suprato revitalizacijos svarbą. Taigi iš prigimties visos moterys nori atrodyti gražiai, patraukliai ir jaunatviškai. Greitam veido odos būklės atstatymui ir atjauninimui, greitam odos prisotinimui reikalingomis medžiagomis  ir egzistuoja revitalizacija.

Klasikinė revitalizacija nereikalauja ilgo reabilitacinio laikotarpio. Skirta greitam odos kokybės gerinimui. Taikoma bet kuriai probleminiai odos vietai, bet atliekama tik injekcijomis, tiksliau mikro-injekcijomis. Reikia pabrėžti, kad pats dūris turi revitalizuojantį efektą. Injekcija reikalinga tam, kad prisotinti giliuosios odos sluoksnius, nes ten neprasiskverbia joks kremas.

Nors ir yra įvairių revitalizacijos rūšių, bet šiai dienai populiariausia laikoma revitalizacija su hialurono rūgštimi. Šios revitalizacijos būdas sutartinai kol kas vadinasi BIOREVITALIZACIJA.  Hialurono rūgšties naudojimas pagrįstas tuo, kad su amžiumi savos hialuronu rūgšties organizme mažėja, ko pasekoje atsiranda pirmos raukšlelės, atsiranda sausumas, oda keičia atspalvį, ploneja, gilėja nosies-lūpos raukšlės. Atsirandę pakitimai nesuteikia džiaugsmo. Kaip tik biorevitalizacija suteikia galimybę koreguoti tokius pakitimus per trumpą laikotarpį,  reikšmingai pagerinti ypač viršutinio odos sluoksnio - epidermio išvaizdą. Smulkios raukšlelės gali visai pranykti, o nosies-lūpos srityje – sumažėti. Atlikus birevitalizaciją odos stangrumas pagerėja. Išvaizda bus dar puikesnė po dviejų-trejų seansų su dviejų savaičių pertrauka. Vėliau procedūrą rekomenduojama atlikti vieną kartą per ketvirtį, kad įtvirtinti rezultatą.

Biorevitalizacijos metodikos

Revitalizacija su hialuronu gali būti injekcinė ir aparatinė. Aparatinę renkasi tie, kurie bijo adatų.

Gydomoji arba injekcinė biorevitalizacija mūsų klinikoje atliekama taikant individualius kokteilius, kuriuos gydytojas sudaro po paciento veido apžiūros ir specialaus diagnostinio testo.  Kokteilio sudėtį sudaro hialurono rūgštis, PRP ir kiti komponentai ir, kaip minėta, jie parenkami individualiai. Kokteiliai gali būti sudaryti daugiau nei iš 70 substancijų.

Kodėl butinos injekcijos?

Oda turi savotišką apsauginį sluoksnį, netgi sistemą, vadinasi – hidrolipidinė mantija. Būtent, hidrolipidinė mantija neleidžia jokiems kremams ir skisčiams patekti už jos ribų. (Kitaip žmogus, atsigulęs į vonią, turėtų „išburkti kaip kempinė“). Nuo kremų paburksta ir sustorėja tik negyvų ląstelių epidermio sluoksnis. Dėl negyvų ląstelių sluoksnio paburkimo ir dėl to atsiradusio epidermio pastorėjimo susidaro įspūdis lyg sumažėjo raukšlės. Tai taip vadinamas iliuzinis atjauninimas, iliuzijos kurimas, nors realiai, fiziologiškai jokio atjauninimo  nėra. Tačiau, dėl saviapgaulės, kai kam tos iliuzijos pilnai užtenka, kiti mėgstantis ginčitis gali įrodineti, kad ir mirusiems odos lastelems gydomosios kaukes padeda,  kaip ir mirusiam - kompresai. Bet mes paslaugas taikome logiškai mastančiam, intelektualiam ir subrendusiam kitam žmonių kontingentui.

Aparatinės metodikos turi savo indikacijas ir taikomos pacientams, nenorintiems injekcijų. Aparatinėse metodikose naudojama  specialioji lazerinė šviesa, aukštos energijos lazeris ir kitos naujos technologijos. Taip specialios užpatentuotos technologijos dėka hialurono rūgšties pro-forma įvedama į odą ir ypatingo poveikio dėka  paverčiama hialuronu, reikalingu odos kolageno ir elastino gamybai.  

Metodikos gali papildyti viena kitą. Įvairių metodų taikymas ir jų kombinacijos sudaro sinergetinį poveikį t.y. sustiprinantį efektą, leidžia pasiekti geresnį rezultatą per tą patį laiką ir mažesne kaina. Iš pradžių kaina gali pasirodyti didesnė, tačiau įsigilinus, matome kad procedūra gali jungti 5-7 įvairius gydymo ir revitalizacijos metodus ir todėl išskirtinis (ekskliuzyvus) rezultatas bus pasiekiamas greičiau ir už mažesnę kainą. Tai ir sudaro inovatyvumo esmę. Galimybė atlikti daugybę procedūrų klinikoje derinant jas tarpusavyje turi dar vieną privalumą - leidžia išvengti organizmo  pripratimo galimybę.

Procedūrų pasirinkimas.

Kokios procedūros reikalingos, kaip ir kiek jų daryti? Tai aptariama konsultacijos metu, po gydytojo medicinos mokslų daktaro  apžiūros ir specialiųjų testų? Tik kvalifikuotas specialistas gali atsakingai atlikti tokią  intervenciją steriliose sąlygose, neskausmingai,  tiksliai, pagal odos problemą parinkus preparatus.

Jau po pirmos procedūros pastebimas rezultatas – pagėrėja odos elastingumas, spalva, išnyksta smulkios raukšlės, o didesnės sumažėja.

Bet stabiliam ir maksimaliam rezultatui būtinas procedūrų kursas.

Kada laikas pradėti galvoti apie veido odos Biorevitalizaciją?

 • Esant sausai odai
 • Esant  polinkiui į sudribusią veido odą
 • Esant sudribusiai odai strijoms pilvo, kojų, rankų zonoje
 • Pilkas veido odos atspalvis, taip pat aplink akis
 • Smulkių raukšlių tinklelis
 • Pigmentacijos atsiradimas
 • Veido kapiliarų išsiplėtimas
 • Saulės dėmės ir fotosenėjimo požymiai
 • Esant ankstyviems senėjimo požymiams

Revitalizacija ne tik drėkina odą ir išlygina raukšles, bet su ja gydomi randai, strijos, šalinoma pigmentaciją.

Kontraindikacijos

Procedūrų reikia atsisakyti, jeigu yra:

 • Odos uždegiminiai procesai
 • Nėštumas ir laktacija ( priklausomai nuo metodikos, konsultuotis atskirai)
 • Žaizdos
 • Aktyvus herpesas
 • Onkologiniai susirgimai (priklausomai nuo metodikos, konsultuotis atskirai)
 • Aktyvūs uždegimai organizme
 • Alergija (konsultuotis atskirai)
 • Hialurono rūgšties netoleravimas (yra metodikos be hialurono, konsultuotis atskirai)

Revitalizacijos privalumai:

 • Poveikis odos kokybei
 • Momentalus efektas (iš karto po procedūros)
 • Smulkių raukšlių išnykimas, didesnių išlyginimas
 • Odos tonuso pagerėjimas
 • Sveikesnis odos atspalvis
 • Laiko taupymas (procedūra trunka apie 1 val.)
 • Nereikalauja ilgos reabilitacijos, kai kuriais atvejais reabilitacijos  iš viso nereikia

Procedūros minusais gali būti:

 • Mėlynės, alergija, patinimai, ilgalaikės papulės. Tačiau tokios komplikacijos lengvai išvengiamos, greitai gydomos ir priklauso nuo gydytojo profesionalumo.
 • Spaudoje ir internete galima sutikti neigiamus atsiliepimus apie biorevitalizaciją, nuogąstavimų, kad po procedūros nėra efekto. Taip būna, kai naudojami pigūs, nekokybiški, kontrafaktiniai preparatai, apie kuriuos ne kartą rašė žiniasklaida. Žinomi atvejai, kai klientams  vietoje biorevitalizantų ir mezopreparatų injekcijomis buvo įvedamas „pakrautas“ vanduo. 
 • Efektas gali mažėti ir neprisilaikant paskirto gydymo kurso. Tokių veiksmų prevencija visiems žinoma; pirmu pasirinkimo kriterijumi turi būti ne kaina, bet medicinos personalo profesionalumas, būtinumas rinktis patikimas klinikas, kreiptis pas gydytoją specialistą, vengti pigiausių ir galimai apgaulingų paslaugų. 
 • Procedūros kaina. Iš ko susideda kaina, mes rašėme anksčiau. Gerų, kokybiškių preparatų už centus neparduoda, ypač paskutiniu metu, kai gamybos technologijos tobulėja. Revitalizantai – tai brangūs biotechnologijos  produktai. Kuo švaresni preparatai, tuo tobulesnės reikia technologijos – tuo brangiau kainuoja produkto sukūrimas.
 • Infekcija, pūliniai po procedūros pasitaiko dėl sterilumo nesilaikymo  ir jo reikšmės nesuvokimo.

Odos priežiūra po procedūros

Priežiūra priklauso nuo revitalizacijos metodo ir skiriama individualiai. Po procedūros dėl injekcijų  gali būti paraudimas, labai nežymus odos patinimas, kuris po kelių valandų  pranyksta,  papulės išnyksta paros bėgyje. Jeigu naudojamas kraują skystinantis preparatas, injekcijos vietose gali būti smulkios kraujosruvos. Paros bėgyje negalima liesti injekcijos vietų ir praustis veidą. Makijažą galima daryti po dvejų parų, Po injekcijų gali būti skirti tam tikri gydomieji arba arnikos preparatai. Sauną galima lankyti jau po savaitės. Kada galima lankyti baseiną – priklauso nuo baseino vandens kokybės. Ar sportuoti, pasako gydytojas kiekvienam pacientui individualiai. Kitas grožio procedūras atlikti galima jau po savaitės.

Jeigu Jūs atidžiai laikysitės gydytojo rekomendacijų, efektas bus patikimas ir ilgalaikis. Dažniausiai biorevitalizacijos efektas po gydymo kurso stebimas 6 mėnesius, vėliau revitalizaciją palaikančias procedūras geriau atlikti pavasarį, nes to reikalauja gamtos dėsniai ir rudenį, po saulėto ir sausros sezono, padedant odai atsistatyti. Nors daugumai biorevitalizacijos procedūrų saulė netrukdo, todėl  procedūros atliekamos ir vasarą.

Injekcijų dėka oda prisotinama reikiamomis substancijomis, ne tik hialuronu, bet ir vitaminais, mineralais, aminorūgštimis, augimo faktoriais. Tai drėkina, maitina, regeneruoja odą. Pakutiniu metu atsirado nauja rūšis preparatų, kurie dėl savo sudėties ypatumų gavo bioreparantų pavadinimą. Šite preparatai daugiau orientuoti į konkrečią odos problemą: atrofija, atsiradusi pigmentacija, riebi oda, randai po spuogų, aknė.  Bioreparantai reparuoja, regeneruoja  odą priklausomai nuo problemos ir ypatingai efektingi kombinacijose su PRP. Turintiems veido odos problemas klinikoje atliekami veido laboratorijos tyrimai, kad nustatyti sutrikimo odoje lygį ir parinkti teisingą gydymą.

Revitalizacijos procedūrų kaina klinikoje Biorevital svyruoja nuo 100€ iki 200€, atliekama su specialiuoju nuskausminimu ir trunka apie 1 val laiko.

Bet kuriuo atveju, biorevitalizacijos procedūras geriau pradėti atsiradus pirmiems veido odos sausumo požymiams arba kitiems odos senėjimo ženklams, kurie buvo įvardinti  anksčiau.

Jei laiku ir reguliariai skirsite dėmesį savo veidui, Jus oda nudžiugins  savo sveiku, jaunatvišku  spindesiu. 

 

 

Nuotraukose PRIEŠ ir iš karto PO procedūros pateiktos nuotraukos iš gydytojo A.Mickono praktikos. 

 

Prieš Po: 

Straipsniai

Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL-plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

Nepriekaištingas makiažas

Dažnai, net ir pagal visas taisykles padarius makiažą, veidas atrodo ne taip, kaip norėtųsi - nenatūraliai, tarsi su kauke, išryškėja odos trūkumai, kuriuos norėta paslėpti: išsiplėtusios poros, nelygumai, raukšlelės, sausumas, matosi pudros ir makiažo gumulėliai. 

Tarptautiniai praktiniai nosies ir veido rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos kursai

Birželio 15-17, 2016m, Nyderlanduose, med. Dr. A.Mickonas dalyvavo nosies ir estetinės chirurgijos kursuose.

Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

 

III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune