Kosmetinė veido chirurgija ir estetinė medicina

Bioterapijos ir Revitalizacijos Centras specializuojasi revitalizacijos ir minimaliai invazyvios estetinės chirurgijos srityse. Estetinių problemų sprendimui galvos, veido ir kaklo srityje taikome unikalias metodikas. Paslaugos neturi analogų Lietuvoje: HydroFacial MD Tower procedūros, fotobiomoduliuojanti terapija, foto-pilingai, frakcinė mezoterapija (saugus analogas frakciniam lazeriui), kontūrinė veido plastika "Premium" klasės preparatais StylAge, mini-invazyvus veido liftingas su biosiūlais (iš biomedžiagų) – tausojantys metodai, kurių dėka veidui suteikiamas stangrumas, pakeliami audiniai (skruostai, antakiai, smakras, pasmakris ir kt.), panaikinama odos pigmentacija. Vokų, lūpų, ausų korekcijoms taikome minimaliai invazyvius metodus.

Atsiliepimas / facebook: Kristina Ra  Aš irgi turėjau ant lūpos didžiulį apgamą, atrodė estetiškai negražiai, negalėjau net normaliai lūpų pasidažyti:D Ačiū gydytojui Aleksui Mickonui už profesionalią pagalbą. Buvau trijose dermatologijos klinikose, niekas neapsiėmė apgamo naikinti lazeriu, siuntė pas  plastikos chirurgus. Internete ieškojau informacijos, kur galėčiau kreiptis dėl apgamo šalinimo, radau straipsnį apie gydytoją ir kažkokį "stebuklingą" aparatą Surgitron. Labai bijojau, bet gydytojas nuramino, juvelyriškai panaikino apgamą, o po poros savaičių užgijo žaizdelė, liko mažiukas randelis, bet ir jis po truputį nyksta :D Dar kartą Ačiū :D

Partneriai
 

Prieš Po: 
Apie biorevitalizacija rimtai prieš
Apie biorevitalizacija rimtai po

Straipsniai

Biorevitalizacija – vis populiarėjantis būdas atjauninti veido odą

Kiekviena moteris, peržengusi 35 metų ribą, jau susiduria su pirmaisiais veido odos pakitimais. Tačiau darytis veido odos patempimą pas plastikos chirurgą dar anksti. Kokią išeitį gali pasiūlyti šiuolaikinė estetinė medicina?

Konsultuoja medicinos mokslų daktaras, anti-aging medicinos specialistas, ORL-plastikos chirurgas Aleksas Mickonas.

Apgamų šalinimas lazeriu veide palieka randus

Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Holivudo veido priežiūros sistema - optimaliausias sprendimas jūsų odai

Aiškiai pastebimas fenomenas: netgi  iš prigimties labai simpatiškų veido bruožų moterys dažnai turi odos problemų požymių veide. Net jaunų moterų veido oda turi pilką atspalvį, pigmentinių dėmių, odos paviršiaus nelygumų, porėtą, šerpetojančią odą. Šių defektų negali paslėpti net storas maskuojančio makiažo sluoksnis. Kodėl taip yra? Ko trūksta mūsų moterims? Kaip galima joms padėti? Kiek seansų mezoterapijos, veido masažo, dermobrazijos, šviesos terapijos, lazerio, IPL reikėtų, kiek pilingų ir kitų procedūrų? Ir kiek tai joms kainuotų?

 

III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune