Lazerinė epiliacija - plaukų šalinimas

Norėtumėte atsikratyti nepageidaujamų plaukų? Tada svarbu suprasti, kad skustuvas – ne padėjėjas kovoje su nepageidaujamais plaukais. Naudojant ši metodą, jūsų plaukai tik storėja ir darosi dar labiau pastebimi, o vėliau juos tenka skusti beveik kasdien. Maža to, oda pastoviai dirginama, būna jautri, paraudusi. Plaukų šaknelės intymiose vietose dažnai infekuojasi, atsiranda plaukų įaugimai, spuogeliai, gali net susiformuoti pūlinukai.

Plaukų šalinimas lazeriu arba epiliacija – efektyviausias metodas norint atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Puikų efektą galite pasiekti vos per 10-15 minučių trunkančią procedūrą. Plaukeliai šalinami taikant naujausios kartos lazerinė thechnologija. Be skausmo! Be odos sudirginimo. Oda tampa elastingesnė, lygesnė,  gražesnė. Netgi jautriausios, viską išbandžiusios moterys mūsų metodą įvertina auksčiausiu balu. Po 2-3 procedūrų apie plaukelius pamiršite bent metams arba visam laikui. Metodas šiai dienai yra pats veiksmingiausias, o svarbiausiai -  saugiausias. Aparata valdo ne tik ilgalaikę epiliacijos ir depiliacijos patirtį turinti specialistė, bet ir optinis kompiuterinis viziografas, kuris nustato odos tipą, atspalvį, plauku spalvą ir rūšį. Procesorius pagal išvardintas kriterijas optimaliai parenka spindulio impulsą, kad poveikis būtų maksimaliai efektyvus ir be pašalinių poveikių (be nudegimų, be skausmo ir kt.) Tai inovatyvi technologija, todėl nežiūrint visų savo pranašumų – pigesnė kitų.

Savo greičiu mūsų lazeriui neprilygsta joks kitas lazeris. Plaukų šalinimas trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių! Kadangi laikas tai pinigai — Jūs sutaupot keturgubai! +Akcija.

Plaukų epiliacija atliekama visose kūno vietose. Viršutinės lūpos epiliacija užima 3-5 min. Procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims įvairiose srityse: viršutinės lūpos, pažastų, sprando, pečių, nugaros, kojų, bikini ir kt.  

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune