Apgamų šalinimas be skausmo, be kraujo ir be randų

... turėjau ant lūpos didžiulį apgamą, atrodė estetiškai negražiai, negalėjau net normaliai lūpų pasidažyti :D Ačiū gydytojui Aleksui Mickoniui už profesionalią pagalbą. Buvau trijose dernatologijos klinikose, niekas neapsiėmė apgamo naikinti lazeriu, siuntė pas plastikos chirurgus. Internete ieškojau informacijos, kur galėčiau kreiptis dėl apgamo šalinimo, radau straipsnį apie gydytoją ir kažkokį "stebuklingą" aparatą Surgitron. Labai bijojau, bet gydytojas nuramino, juvelyriškai panaikino apgamą, o po poros savaičių užgijo žaizdelė liko mažiukas randelis, bet ir jis po truputį nyksta :D Dar kartą Ačiū :D 

 • Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas aukščiausio chirurginio tikslumo metodu - aukšto dažnio radiobangų thechnologija - Surgitron™. Tokia juvelyrinė technologija aukščiausios kompetencijos specialistų rankose garantuoja geriausią estetinį efektą po atliktų operacijų mūsų klinikoje. 
 • Apgamų diagnostiką ir chirurginį gydymą atlieka ORL-Galvos-Kaklo chirurgas, Veido plastikos chirurgas, mokslų daktaras Aleksas Mickonas, turintis 25 metų patirtį onkologijoje, galvos- kaklo ir veido plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, valdantis dermoskopiją ir regeneracinės medicinos metodus. 
 • Gydytojas A.Mickonas vienas pirmųjų Pabaltyjoje pradėjo taikyti Surgitron™ technologiją, baigęs Ellman International (JAV) tarptautinius mokymus Rygos Medicinos Universitete 2007m., (Otorinolaringologijos, Plastinės chirugijos ir Dermatokosmetologijos specializacija). Stažavosi JAV, Švedijoje, Maskvoje, Ispanijoje, Serbijoje odos chirurgijos, estetinės chirurgijos ir chirurginės dermatovenerologijos problematika, turi Ellman International sertifikatą. Nuo 2007m. specializuojasi apgamų šalinime su Surgitron nuo veido, vokų, lūpų ir kitų ypač jautrių vietų - ten, kur lazeris  nepageidautinas dėl įvairių rizikų. 

Kuo Surgitron metodas pranašesnis už kitus odos darinių šalinimo metodus:

 • Surgitron™ - tai ypatingai tikslios ir todėl tausojančios chirurgijos metodas. Surgitron generuojama radiobanga pilnai valdoma ir dėl to tikslesnė negu nevaldomas chirurginio lazerio spindulys.
 • Surgitron nedegina ir nekaitina odos  kaip lazeris, todėl žaizdos greičiau užgyja, nelieka rando.
 • Procedūra vykdoma 0,2 milimetro dalies tikslumu, todėl pagrįstai vadinama - "juvelyrine chirurgija".
 • Procedūra palyginus su kitais metodais neskausminga.
 • Po procedūros nejausite jokio diskomforto, iš karto būsite darbingas.

Apgamų ištyrimas

Prieš procedūrą, esant indikacijoms apgamą patikriname specialiu odos diagnostikos prietaisu - video- arba foto- dermoskopu. Dermoskopas / dermatoskopas ir su jų pagalba atliekami tyrimai, vadinami - dermoskopija arba dermatoskopija (anal.- siaskopija) nustatomą, kuriuos apgamus reikės stebėti, o kuriuos nedelsiant pašalinti ir kaip tai geriausiai padaryti. 

Apgamą gali apžiūrėti bet kas: dermatologas, venerologas, onkologas chirurgas, onkodermatologas, onkologas, LOR, ginekologas, arba kitas specialistas, kuris gali susidurti su jūsų apgamais, bet jeigu apžiūrai nebus nauduojamas dermoskopas - tokia apžiūra bevertė. Netinka apžiūrai ir padidinimo stiklas, kuris yra kiekvieno paciento namuose - tai liūdnos patirties teatro spektaklis.  Klaidingas apgamo įvertinimas, be dermoskopijos kai kuriais atvėjais, gali kainuoti net paciento gyvybę. Naudojant modernius prietaisus, sumažinama žmogiškojo faktoriaus klaidų tikimybė. BIOREVITAL klinikoje apgamai tyriami naudojant kompiuterinę dermoskopiją. Tai neinvazinis apgamų diagnostikos metodas (kai nėra imamas odos mėginys), leidžiantis pamatyti nematomus elementus ant odos ir kokybiškiau ištirti jų struktūrą. Tai yra ankstyvosios ikiklinikinės odos susirgimų, ikinavikinės būklės odos darinių diagnostikos metodas. Dermoskopija padeda tiksliau diagnozuoti odos pigmentinius pažeidimus, padeda aptikti ankstyvąsias melanomos stadijas. Šiandiena ankstyvos melanomos ir odos vėžio diagnostika neįmanoma be dermatoskopijos. 

Gydytojo konsultacija dėl apgamų būtina, jeigu:

 • apgamas pakeitė spalvą ir formą,
 • apgamas niežti,
 • pažeidėte apgamą,
 • atsirado daug apgamų,
 • turite greitai besikeičiančių apgamų,
 • dažnai lankote soliariumą 
 • esate sauletų kraštų megėjas

Daugiau informacijos straipsniuose:

 1. Apgamų šalinimas: būdai, kainos ir netinkamo pasirinkimo pasekmės
 2. Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui
 3. Ką sako apgamų žvaigždynai?

Atsiliepimai: Facebook nemeluoja! 

Birutė M As ir turejau apgama ant kaktos (kaip inde buvau), del to jaučiausi negraži. Ir šis gydytojas man jy panaikino labai džiaugiuosiu.

Kristina Ra Aš irgi turėjau ant lūpos didžiulį apgamą, atrodė estetiškai negražiai, negalėjau net normaliai lūpų pasidažyti :D Ačiū gydytojui Aleksui Mickoniui už profesionalią pagalbą. Buvau trijose dernatologijos klinikose, niekas neapsiėmė apgamo naikinti lazeriu, siuntė pas plastikos chirurgus. Internete ieškojau informacijos, kur galėčiau kreiptis dėl apgamo šalinimo, radau straipsnį apie gydytoją ir kažkokį "stebuklingą" aparatą Surgitron. Labai bijojau, bet gydytojas nuramino, juvelyriškai panaikino apgamą, o po poros savaičių užgijo žaizdelė liko mažiukas randelis, bet ir jis po truputį nyksta :D Dar kartą Ačiū :D 

 • Nuotraukose: iš chirurgo A. Mickono praktikos: apgamų šalinimas prieš ir iš karto po procedūros Surgitron aparatu.
Prieš Po: 

Straipsniai

Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui

Apgamai ant veido – tai visų pirma estetikos klausimas. Todėl, apsisprendus šalinti apgamus nuo tokios jautrios vietos, ypač arti akių, lūpų, reikia ieškoti patikimo specialisto – turinčio ne tik reikiamą išsilavinimą, bet ir patirtį. Dar geriau, jei apgamo šalinimą atliekantis specialistas išmanytų ne tik dermatologiją, bet turėtų ir onkologijos bei estetinės chirurgijos žinių.

Apgamų šalinimas lazeriu veide palieka randus

Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune