Apgamų šalinimas be skausmo, be kraujo ir be randų

Atsiliepimai iš Facebook:

"... Turėjau ant lūpos didžiulį apgamą, atrodė estetiškai negražiai, negalėjau net normaliai lūpų pasidažyti. Ačiū gydytojui Aleksui Mickoniui už profesionalią pagalbą. Buvau trijose dermatologijos klinikose, niekas neapsiėmė apgamo naikinti lazeriu, siuntė pas plastikos chirurgus. Internete ieškojau informacijos, kur galėčiau kreiptis dėl apgamo šalinimo, radau straipsnį apie gydytoją ir kažkokį "stebuklingą" aparatą Surgitron. Labai bijojau, bet gydytojas nuramino, juvelyriškai panaikino apgamą, o po poros savaičių užgijo žaizdelė. Liko mažiukas randelis, bet ir jis po truputį nyksta:) Dar kartą Ačiū :)" Kristina Ra

"Aš ir turėjau apgama ant kaktos (kaip indė buvau), del to jaučiausi negraži. Ir šis gydytojas man jį panaikino. Labai džiaugiuosi." 

Apgamų šalinimas Biorevital klinikoje atliekamas aukščiausio chirurginio tikslumo metodu - aukšto dažnio radiobangų technologija - Surgitron™. Tokia juvelyrinė technologija aukščiausios kompetencijos specialistų rankose garantuoja geriausią estetinį efektą.  Apgamų diagnostiką ir chirurginį gydymą atlieka ORL-Galvos-Kaklo chirurgas, veido plastikos chirurgas, mokslų daktaras Aleksas Mickonas, turintis 25 metų patirtį onkologijoje, galvos- kaklo ir veido plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, išmanantis dermoskopiją ir regeneracinės medicinos metodus. ​​
Gydytojas A.Mickonas vienas pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo taikyti Surgitron™ technologiją, baigęs Ellman International (JAV) tarptautinius mokymus Rygos Medicinos Universitete 2007m. Stažavosi JAV, Švedijoje, Maskvoje, Ispanijoje, Serbijoje. Nuo 2007m. specializuojasi apgamų šalinime su Surgitron nuo veido, vokų, lūpų ir kitų ypač jautrių vietų - ten, kur lazeris  nepageidautinas dėl įvairių rizikų. 

Kuo Surgitron metodas pranašesnis už kitus odos darinių šalinimo metodus:

 • Surgitron™ - tai ypatingai tikslus ir todėl yra tausojančios chirurgijos metodas. Surgitron™ generuojama radiobanga pilnai valdoma ir dėl to tikslesnė negu nevaldomas chirurginio lazerio spindulys.
 • Surgitron™ nedegina ir nekaitina odos kaip lazeris, todėl žaizdos greičiau užgyja, nelieka rando.
 • Procedūra vykdoma 0,2 milimetro dalies tikslumu, todėl pagrįstai vadinama - "juvelyrine chirurgija".
 • Procedūra, palyginus su kitais metodais, neskausminga.
 • Po procedūros nejausite jokio diskomforto, iš karto būsite darbingas.

Apgamų ištyrimas

Prieš procedūrą, esant indikacijoms apgamą patikriname specialiu odos diagnostikos prietaisu - video- arba foto- dermoskopu. Dermoskopas / dermatoskopas ir su jų pagalba atliekami tyrimai, vadinami - dermoskopija arba dermatoskopija (anal.- siaskopija). Nustatome kuriuos apgamus reikės stebėti, o kuriuos nedelsiant pašalinti ir kaip tai geriausiai padaryti. 

Apgamą gali apžiūrėti bet kas: dermatologas, venerologas, onkologas chirurgas, onkodermatologas, onkologas, LOR, ginekologas, arba kitas specialistas, kuris gali susidurti su jūsų apgamais, bet jeigu apžiūrai nebus nauduojamas dermoskopas - tokia apžiūra bevertė. Netinka apžiūrai ir padidinimo stiklas, kuris yra kiekvieno paciento namuose - tai liūdnos patirties teatro spektaklis.  Klaidingas apgamo įvertinimas, be dermoskopijos kai kuriais atvėjais, gali kainuoti net paciento gyvybę. Naudojant modernius prietaisus, sumažinama žmogiškojo faktoriaus klaidų tikimybė. BIOREVITAL klinikoje apgamai tiriami naudojant kompiuterinę dermoskopiją. Tai neinvazinis apgamų diagnostikos metodas (kai nėra imamas odos mėginys), leidžiantis pamatyti nematomus elementus ant odos ir kokybiškiau ištirti jų struktūrą. Tai yra ankstyvosios ikiklinikinės odos susirgimų, ikinavikinės būklės odos darinių diagnostikos metodas. Dermoskopija padeda tiksliau diagnozuoti odos pigmentinius pažeidimus, padeda aptikti ankstyvąsias melanomos stadijas. Šiandieną ankstyvos melanomos ir odos vėžio diagnostika neįmanoma be dermoskopijos. 

Gydytojo konsultacija dėl apgamų būtina, jeigu:

 • apgamas pakeitė spalvą ir formą,
 • apgamas niežti,
 • pažeidėte apgamą,
 • atsirado daug apgamų,
 • turite greitai besikeičiančių apgamų,
 • dažnai lankote soliariumą 
 • esate saulėtų kraštų megėjas

Daugiau informacijos straipsniuose:

 1. Apgamų šalinimas: būdai, kainos ir netinkamo pasirinkimo pasekmės
 2. Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui
 3. Ką sako apgamų žvaigždynai?

Nuotraukose iš chirurgo A. Mickono praktikos: apgamų šalinimas prieš ir iš karto po procedūros Surgitron aparatu.

Prieš Po: 
Apgamas iki šalinimo su Surgitron
Iškart ir be kraujo
Viršugalvis su dariniais iki
Iškart po

Straipsniai

 • Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui

  Apgamai ant veido – tai visų pirma estetikos klausimas. Todėl, apsisprendus šalinti apgamus nuo tokios jautrios vietos, ypač arti akių, lūpų, reikia ieškoti patikimo specialisto – turinčio ne tik reikiamą išsilavinimą, bet ir patirtį. Dar geriau, jei apgamo šalinimą atliekantis specialistas išmanytų ne tik dermatologiją, bet turėtų ir onkologijos bei estetinės chirurgijos žinių.

 • Kaip geriausiai šalinti apgamus?

  Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune