Įaugusio nago gydymas. Problema nesikartoja.

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje, įaugęs nagas gydomas pažangiausiu pasaulyje metodu - Surgitron technologija.  Tai medicininio pedikiūro ir kartu estetinės nagų chirurgijos paslaugą. Greitas gijimas, problema nebesikartoja.

Įaugęs nagas (lot. unguis incarnatus)  arba Onichokriptozė – tai kai nago kraštas įauga į minkštą kojos piršto odą, kuris sukelia skausmą, skaudanti vieta paraudonuoja ir ištinsta, beveik visada toje vietoje susidaro infekcija. Dažniausiai įauga didžiojo pėdos piršto nagas, nes jis yra storiausias ir stipriausias iš visų žmogaus turimų nagų struktūrų.

Įaugusio nago priežastis gali būti piršto trauma, giliai ir netvarkingai apkirpti nagai, būtinos higienos nebūvimas. Problema linkusi kartotis, gydymo nesekmių  statistika siekia 75%. Todėl į mus pacientai kreipiasi su noru išvengti  nesekmingo chirurginio gydymo. Dažnai pacientams jau tenka patirti 2,3,4 ir daugiau operacijų.  Gydymas Surgitron technologija leidžia išspręsti šią problemą per vieną seansą visiems laikams. Mes išsaugome nago plokštelę, pašalindami tik įaugusią nago dalį, todel gijimas greitesnis nei operuojant skalpeliu arba šalinant visą nagą . Po procedūros iš karto būsite darbingas.  Procedūros klinikoje atlieka specialiai apmokytas kosmetologas ir/arba daktaras A. Mickonas, problema nesikartuoja, garantija - 98%. 

Įaugusių nagų priežastys:

  • Netinkamas nagų karpymas
  • Per siaura avalynė
  • Genetinis polinkis
  • Traumos
  • Cukraligė

Pooperacinės priežiūros rekomendacijos pacientui:

  1. po 3-5 dienų žaizdą būtina perrišti klinikoje.
  2. veliau kasdien (dažniausiai 5-7 dienas) savarankiškai apdoroti žaizdą 3% vandenilio  peroksidu ir/arba atlikti druskos voneles ir/arba pakeisti tampona (pasakis specialistas perrišimo metu). 

Jeigu įaugo vaiko nagas arba nagai labai smulkūs operacijos atlikti nebūtina, gali buti taikomas konservativus gydymas.

 

Prieš Po: 
Įaugusio nago gydymas. Tik tiek. Įaugusio nago kraštas po rezekcijos, sveika dalys liko su pirštu!
Įaugusių kraštų komplektas
Taip atrodo nago šaknis po 4-ių beprasmiškų operacijų.

Straipsniai

Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

Įaugęs nagas – nemaloni ir skausminga problema. Dažnai į tokį pirštą įsimeta infekcija – žaizda ima pūliuoti, trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį. Gydytojai teigia, kad problema linkusi kartotis. Tačiau ji kartojasi tik tuomet, kai yra netinkamai gydoma.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune