Apgamų tyrimai. Įvairių odos darinių diagnostika

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje, siūlome pilną paslaugų spektrą: apgamų ir kitų pigmentinių odos darinių tyrimą, monitoringą, šalinimą ir pooperacinę priežiūrą vienoje vietoje, taip sakant nuo A iki Z. 

Pirmiausia, apgamas arba pigmentinis odos darinys bus ištirtas kompiuteriniu/skaitmeniniu epiliuminescenciniu dermoskopu (JAV). Šio prietaiso pagalba mes taip pat atliekame apgamų stebėjimą odos melanomos profilaktikai: nuotraukos saugomos iki kito jūsų vizito ir atliekamas palyginimas. Jei turite apgamą, kuris yra netaisyklingos formos, niežti, kraujuoja, didėja - mes stebėsime jį bei reikiamu metu suteiksime jums būtinas paslaugas. Odos dariniai BIOREVITAL klinikoje šalinami maksimalų kosmetinį rezultatą užtikrinančia Surgitron technologija.

Apgamų/ pigmentinių odos darinių tyrimą, šalinimą ir priežiūrą atlieka medicinos mokslų daktaras, turintis 25 metų darbo patirtį onkologijoje, onkodermatologijoje - Aleksas Mickonas.

Straipsniai

Apgamų šalinimas nuo veido: patikėkite tik patyrusiam specialistui

Apgamai ant veido – tai visų pirma estetikos klausimas. Todėl, apsisprendus šalinti apgamus nuo tokios jautrios vietos, ypač arti akių, lūpų, reikia ieškoti patikimo specialisto – turinčio ne tik reikiamą išsilavinimą, bet ir patirtį. Dar geriau, jei apgamo šalinimą atliekantis specialistas išmanytų ne tik dermatologiją, bet turėtų ir onkologijos bei estetinės chirurgijos žinių.

Kaip geriausiai šalinti apgamus?

Kaip pasirinkti tinkamą apgamų šalinimo būdą ir kodėl taip skiriasi jų kainos? Kokių padarinių galima sulaukti pasirinkus netinkamą šalinimo būdą? Ar galima šalinti apgamus - ar jie dėl to netaps piktybiniais? Ar galima odos darinius šalinti vasarą, ar neliks pigmentinių dėmių?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune