Įaugusio nago gydymas (problema nesikartoja)

BIOREVITAL klinikoje, vienintelėje Lietuvoje, įaugęs nagas gydomas pažangiausiu pasaulyje metodu - su Surgitron technologija.  Tai medicininio pedikiūro ir kartu estetinės nagų chirurgijos paslaugą. Greitas gijimas, problema nebesikartoja.

Įaugusio nago priežastis gali būti piršto trauma, giliai ir netvarkingai apkirpti nagai, būtinos higienos nebūvimas. Problema linkusi kartotis. Todėl į mus pacientai kreipiasi ir po chirurginio gydymo.  Gydymas Surgitron technologija leidžia išspręsti šią problemą per vieną seansą visiems laikams. Mes išsaugome nago plokštelę, pašalindami tik įaugusią nago dalį. Po procedūros iš karto būsite darbingas, gijimas bus greitesnis nei operuojant skalpeliu. Procedūros klinikoje atlieka specialiai apmokytas kosmetologas ir/arba daktaras Aleksas Mickonas.

Pooperacinės priežiūros rekomendacijos pacientui:

  1. po 3-5 dienų žaizdą būtina perrišti klinikoje ir ...
  2. veliau kasdien (dažniausiai 5-7 dienas) savarankiškai apdoroti žaizdą 3% vandenilio  peroksidu ir/arba atlikti druskos voneles ir/arba pakeisti tampona (pasakis specialistas perrišimo metu). 

Jeigu įaugo vaiko nagas arba nagai labai smulkūs, o taip pat, kai pacientas kreipiasi pirmą kartą, operacijos atlikti nebūtina. Mes uždengiame nago plokštelę specialia nago augimą koreguojančia sistema: tai yra visiškai neskausminga ir nepakeičia paciento gyvenimo kokybės.

 

Straipsniai

Įaugęs nagas – kaip gydyti, kad problema nesikartotų?

Įaugęs nagas – nemaloni ir skausminga problema. Dažnai į tokį pirštą įsimeta infekcija – žaizda ima pūliuoti, trukdo vaikščioti, vairuoti automobilį. Gydytojai teigia, kad problema linkusi kartotis. Tačiau ji kartojasi tik tuomet, kai yra netinkamai gydoma.

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune