Otorinolaringologija (LOR, ORL)

Biorevital klinikoje teikiamos tokios ausų-nosies-gerklės gydymo paslaugas:

 

Otorinolaringologiniai (ausų, nosies ir gerklės) susirgimai BIOREVITAL klinikoje gydomi kitaip nei  kitose klinikose!

Gydome unikaliais, organus tausojančiais metodais. Naudojamos modernios tyrimų ir gydymo technologijos, natūralūs fito-farmacijos preparatai ir patikrinti laiko funkcinaliosios medicinos gydymo metodai -  bioterapija, fitoterapija, homeopatija, imunoterapija. Tačiau svarbiausia parenkant sėkmingą gydymą - gydytojo žinios ir patirtis ne tik ausų-nosies-gerklės srityje. Kiekvienam pacientui skiriame individualiai parinktą gydymą. 

Pacientus konsultuoja mokslų daktaras, ORL- galvos ir kaklo chirurgas A. Mickonas.

Nuotraukose žemiau tonzilės prieš ir po gydymo, iš gyd. A.Mickono praktikos.

 

Kodėl verta kreiptis į otolaringologą? 

Otoralingologų specialybė skiriasi nuo kitų gydytojų specialybių, nes šios specialybės gydytojai  apmokyti  ir taiko tiek terapinį (nechirurginį), tiek chirurginį gydymą. Šiems gydytojams nereikia nukreipti pacientų daugeliui kitių gydytojų, kai reikalingas terapinis arba  operacinis problemų sprendimas, todėl jie patis gali parinkti savo pacientui optimaliausią gydymo būdą.

Otolaringologas – tinkamiausias specialistas, į kurį pacientui reikėtų kreiptis, kai reikia spręsti ausų, nosies, gerklės ir galvos-kaklo srities problemas (http://www.entnet.org/content/what-otolaryngologist).


Amerikos ir Europos ekspertų taryba otorinolaringologo kompetencijai priskiria galvos ir kaklo anatominę sritį. Galvos-kaklo sričiai priklauso organai, atsakingi už tokias svarbias kūno funkcijas kaip kvėpavimas, regėjimas, uoslė, klausa, rijimas, veidas, gavos ir kaklo oda ir kt.

Otorlaringologas apmokytas gydyti infekcijas, gerybinius ir piktybinius galvos-kaklo srities auglius, veido traumas ir estetinius trūkumus. Otolaringologas atlieka tiek kosmetines/estetines, tiek rekonstrukcines operacijas galvos-kaklo anatominėje srityje.

Septynios otorinolaringologijos ekspertinės sritys:

Alergija

Medikamentinis gydymas, imunoterapija. Žiedadulkių, pelėsio, maisto netoleravimo nustatymas, kiti ausų, nosies ir gerklės alerginiai ir sensityviniai susirgimai. Gydoma: šienligė, sezoninis ir nuolatinis rinitas (lėtinė sloga), lėtinis sinusitas, laringitas, gerklės skausmas, otitas (ausų uždegimą), galvos svaigimas.

Veido kosmetinė, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija 

Veido, kaklo ir ausų nukrypimo nuo normos kosmetinis, funkcinis ir rekonstrukcinis chirurginis gydymas: iškrypusi nosies pertvara, rinoplastika (nosies korekcija), veido patempimas, užgriuvę akių vokai, ausų deformacijos, plaukų slinkimas.

Galva ir kaklas

Gerybinių ir piktybinių galvos-kaklo srities auglių (odos, nosies ir sinusų, burnos, gerklės, balso stygų ir viršutinės stemplės dalies) gydymas, taip pat skydliaukės ir priešskydinių liaukų chirurgija.

Laringologija

Gerklės susirgimai (faringitas, nasofaringitai), taip pat balso ir rijimo problemos. Gydomas gerklės skausmas, užkimimas, rijimo sutrikimai, refliuksas, balso stygų infekcijos ir navikai.

Otologija, Otoneurologija

Ausų ligos, taip pat traumos, infekcijos, augliai, nervų sutrikimai, kurie pakenkia klausai ir koordinacijai, pusiausvaros aparatui. Gydomos ausų infekcijos, uždegimai, klausos sutrikimai, ausų, veido ar kaklo skausmai, galvos svaigimas, užesys ausyse (tinnitus).

Pediatrinė otolaringologija

Vaikų ausų, nosies ir gerklės susirgimai, taip pat gimdymo traumos galvos ir kaklo srityje, vystymosi sutrikimai. Ausų infekcijos (otitis media), tonzilių ir adenoidų infekcijos, kvėpavimo sutrikimai, astma ir alerginės/sinusų ligos, kaklo augliai.

Rinologija

Nosies ir sinusų funkcijoniai sutrikimai. Gydomi sinusų susirgimai, nosies kraujavimas, užsikimšusi nosis, uoslės praradimas, polipai, augliai.

 

Informacija paimta iš 

Įvardintos ekspertinės sritys priklauso otorinolaringologijos specializacijai ir atskirai nelicenzijuojamos ir nesertifikuojamos. Specialisto kompetenciją patvirtina gydytojo specialisto licencija, specializacijos sertifikatai ir įstaigos, kurioje dirba specialistas, specializacija ir kompetencija.  (PS! JAV sprendžiamas klausimas dėl papildomo sertifikavimo, o Europos ekspertų komisija jau ne pirmus metus bando otorinolaringologo specialybę pakeisti į otoringologo - galvos ir kaklo chirurgo, tačiau, kad būtų įmanoma tai padaryti, būtina kardinaliai keisti specialistų ruošimo sistemą daugelyje šalių, ypač postsovietinėse). 

 

Prieš Po: 
Lėtinis tonzilitas. Iki gydymo.
Po kompleksinio gydymo ir trijų Surgitron (JAV) procedūrų.

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune