Dažnai sergantys vaikai

  • Jei jūsų vaikas dažnai serga ...   Skambinkite!
  • Jei jau bandėte įprastus gydymo metodus, tačiau jūsų vaikas vis tiek dažnai serga...  Nedelskite! 
  • Jei antibiotikai  nepadėjo...   Nedelskite ir skambinkite!
  • Jei jūs sutinkate sąžiningai vykdyti gydytojo nurodymus ir paskyrimus... Skambinkite tel. 8 655 32 645

Mes padėsime jūsų vaikui išvengti dažnų susirgimų, tačiau tam prireikes ir jūsų pastangų. 

Rekomenduojame užsirašyti konsultacijai pas gydytoją, mokslų daktarą Aleksą Mickoną. Vizito metu daktaras išklausys jūsų ligos istoriją, atliks pirminę diagnostiką, jei reikia, paskirs kitus tyrimus, sudarys gydymo planą. 


Dažnai sergantys vaikai valstybinėse poliklinikose gydomi vienodai. Dauguma į BIOREVITAL kliniką atvykstančių vaikų buvo gydyti antibiotikais po 8-9 kartus ir vis nesėkmingai, nes liga po trumpo laiko  (1-4 sav.) atsinaujindavo. Žinoma, jog 10-tą kartą skirti antibiotikus būtų neefektyvu, nes jie ir vėl nepadėtų. Dažnai sergantys vaikai BIOREVITAL klinikoje gydomi remiantis visiškai kitais diagnostikos ir gydymo principais. Mūsų klinikos patirtis įrodo, kad optimaliai naudojant nemedikamentinio gydymo galimybes, laikantis nustatyto režimo ir užtikrinus tinkamą priežiūrą namuose, antibiotikų terapija dažniausiai nereikalinga.

Svarbu suvokti, kad dažnai sergančių vaikų gydymo bendro standarto neekzistuoja ir būti negali. Tai krapštus, reikalaujantis smulkmenų išaiškinimo diagnostikos procesas. Gydymo trukme priklauso nuo užleistūmo formos, iminines sistemos savybių ir galimybių, tevų požiurių ir elgsenos adekvatūmo. Kaip gydome kosulį? Kaip gydome laringitą? Bronchitą, anginą, tonzilią, adenoiditą, faringitą ir kt? Pirmiausia nustatoma tiksli diagnozė. Atskirti virusinę ligą nuo bakterinės ir paskirti tinkama gydyma gali padėti specialūs kraujo tyrimai. Klinikoje atliekame kraujo tyrimą, kuris parodo uždegimo aktyvumą, išplitimą, ligos sukelėją. Įvertinę tyrimų rezultatus, vaikui paskiriame: efektyviausią gydymą (etiotropinį ir patogenetinį), dietą, vandens ir elektrolitų, mineralinių medžiagų balansą. Neretai dažnai sergančių vaikų  gydymui taikomos fitosorbingo ir detoksikacijos progamos, be kurių kai kurie atvejai gali būti  nepagydomi.  Sergančio vaiko gydymas ir imuniteto formavimas nėra kelių dienų ir net ne savaičių darbas, bet  nuoseklus procesas. Tačiau jis vertas jūsų pastangų, nes duoda puikius rezultatus.

Susiję straipsniai:

  1. Dažnai sergantis vaikai (DSV)
  2. Imuniteto problemos
  3. Adenoidai - gydymas be operacijos

PS! 

Iš pokalbio su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Laboratorinės medicinos klinikos vadove, Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos Ekspertų kolegijos pirmininke, prof. Astra Vitkauskiene

- Pasaulyje apie 50 proc. visų suvartojamų vaistų sudaro antibiotikai. Dėl kokių priežasčių yra toks populiarus antibiotikų vartojimas ir ar visada jie skiriami tikslingai?

Pakankamai dažnai antibiotikai skiriami nepagrįstai, vadovaujantis neteisingu principu – blogiau nebus. Žiniasklaidos dėmesys, neretai ir žurnalistų „medicinos specialistų“ vertinimai paciento skundo atveju, taip pat baimė suklysti, skatina gydytojus paskirti antibiotikus tik įtariant infekcinį susirgimą, nors visai neturint rimto pagrindo – pagrindimo, kad konkrečiu atveju už infekcinį susirgimą yra atsakinga bakterija. http://www.moteris.lt/sveikata/kodel-antibiotikai-tampa-neveiksmingi.d?id=64801031

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus, prof. Sauliaus Čaplinsko komentaras:

....Apie pusę visų pasaulyje pagaminamų antibiotikų sunaudojama gyvulininkystėje. Maždaug pusė antibiotikų gydymo įstaigose skiriami be reikalo arba netinkamai. Netinkamai žmonių gydymui, veterinarijoje, maisto produktų gamyboje naudojami antimikrobiniai preparatai skatina atsparių antibiotikams mikroorganizmų plitimą, todėl ligos tampa sunkiau įveikiamos, vystosi komplikacijos. 

.... Lietuvos gyventojai, dažniausiai nepasitarę su gydytoju, vartoja antibiotikus susirgę ... rinitu, otitu, sinusitu, karščiuodami, kai skauda gerklę ar vargina kosulys. ES atlikti tyrimai parodė, kad 53% europiečių mano, jog antibiotikai naikina virusus, 47% – kad jie padeda peršalus ir sergant gripu. Tačiau antibiotikai neįveikia virusų ir nepadeda susirgus peršalimo ligomis ir gripu, jie skiriami, kai paciento ligą sukelia bakterijos. http://www.moteris.lt/sveikata/kodel-antibiotikai-tampa-neveiksmingi.d?id=64801031

Straipsniai

Dažnai sergantys vaikai (DSV)

Daugelis motinų yra girdėjusios gydytojus sakant neįprastą diagnozę: dažnai sergantis vaikas. Dažniausiai su tokiu terminu susiduriama prieš vaikui einant į darželį arba lopšelį.

Kaip mus rasti 

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645


 

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune