Dažnai sergantys vaikai

  • Jei jūsų vaikas dažnai serga ...

 

Dauguma į kliniką atvykstančių vaikų jau buvo gydyti antibiotikais po 2-4 ir daugiau kartų ir vis nesėkmingai. Patirtis įrodo, kad taikant mūsų klinikos gydymo metodus ir tevams užtikrinus tinkamą priežiūrą namuose - vaikai greičiau pasveiksta, jų imuninė sistema teisingai formuojasi, je netampa alergikais, asmatikais, streptokoko nešiotojais ir kt. lietinių lygų jau nuo ankstyvios vaikystės turėtojais.  

Svarbu suvokti, kad dažnai sergančių vaikų bendro gydymo standarto nera ....ir būti negali! Tai reikalaujantis smulkmenų išaiškinimo diagnostikos procesas. Gydymo trukme priklauso nuo užleistūmo formos, iminines sistemos savybių ir jos galimybių, tevų požiurių.

DUK: Kaip gydome kosulį? Kaip gydome laringitą? Bronchitą, anginą, tonzilią, adenoiditą, faringitą ir kt?

- Pirmiausia nustatoma tiksli diagnozė. Klinikoje atliekame kraujo tyrimą, kuris parodo uždegimo aktyvumą, išplitimą, ligos sukelėją, įvykusiu pašalinių reiškinių laipsnį. Įvertinę tyrimų rezultatus, vaikui paskiriame: gydymą, dietą, vandens ir elektrolitų, mineralinių medžiagų balansą. Dažnai sergančių vaikų  gydymui neretai taikomos fitosorbingo progamos, be kurių kai kurie atvejai gali būti  nepagydomi.  Sergančio vaiko gydymas ir imuniteto formavimas nėra kelių dienų ir net ne savaičių darbas, bet  nuoseklus procesas. Tačiau jis vertas jūsų pastangų, nes duoda puikius rezultatus.

Susiję straipsniai:

  1. Dažnai sergantis vaikai (DSV)
  2. Imuniteto problemos
  3. Adenoidai - gydymas be operacijos

PS! 

Iš pokalbio su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Laboratorinės medicinos klinikos vadove, Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos Ekspertų kolegijos pirmininke, prof. Astra Vitkauskiene

- Pasaulyje apie 50 proc. visų suvartojamų vaistų sudaro antibiotikai. Dėl kokių priežasčių yra toks populiarus antibiotikų vartojimas ir ar visada jie skiriami tikslingai?

Pakankamai dažnai antibiotikai skiriami nepagrįstai, vadovaujantis neteisingu principu – blogiau nebus. Žiniasklaidos dėmesys, neretai ir žurnalistų „medicinos specialistų“ vertinimai paciento skundo atveju, taip pat baimė suklysti, skatina gydytojus paskirti antibiotikus tik įtariant infekcinį susirgimą, nors visai neturint rimto pagrindo – pagrindimo, kad konkrečiu atveju už infekcinį susirgimą yra atsakinga bakterija. http://www.moteris.lt/sveikata/kodel-antibiotikai-tampa-neveiksmingi.d?id=64801031

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus, prof. Sauliaus Čaplinsko komentaras:

....Apie pusę visų pasaulyje pagaminamų antibiotikų sunaudojama gyvulininkystėje. Maždaug pusė antibiotikų gydymo įstaigose skiriami be reikalo arba netinkamai. Netinkamai žmonių gydymui, veterinarijoje, maisto produktų gamyboje naudojami antimikrobiniai preparatai skatina atsparių antibiotikams mikroorganizmų plitimą, todėl ligos tampa sunkiau įveikiamos, vystosi komplikacijos. 

.... Lietuvos gyventojai, dažniausiai nepasitarę su gydytoju, vartoja antibiotikus susirgę ... rinitu, otitu, sinusitu, karščiuodami, kai skauda gerklę ar vargina kosulys. ES atlikti tyrimai parodė, kad 53% europiečių mano, jog antibiotikai naikina virusus, 47% – kad jie padeda peršalus ir sergant gripu. Tačiau antibiotikai neįveikia virusų ir nepadeda susirgus peršalimo ligomis ir gripu, jie skiriami, kai paciento ligą sukelia bakterijos. http://www.moteris.lt/sveikata/kodel-antibiotikai-tampa-neveiksmingi.d?id=64801031

Straipsniai

Dažnai sergantys vaikai (DSV)

Daugelis motinų yra girdėjusios gydytojus sakant neįprastą diagnozę: dažnai sergantis vaikas. Dažniausiai su tokiu terminu susiduriama prieš vaikui einant į darželį arba lopšelį.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Pelesos g. 7 (šalia geležinkelio stoties)
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune