Kvėpavimo per nosį sutrikimai

Kvėpavimo per nosį sutrikimų priežastys gali būti:

  • Gleivinės patologija, jos paburkimas dėl dažno lašų nuo slogos naudojimo, polipų augimas, uždegimas ar uždegimo pasekmės, gausios ir ilgalaikės išskyros iš nosies, sinusitai.
  • Gleivinės nervinės reguliacijos sutrikimai: alergijos, vazomotoriniai sutrikimai su gleivinės paburkimo priepuoliais ir gausiomis išskyromis.
  • Vidinės nosies struktūros pakitimai: nosies kriauklių, pertvaros iškrypimas, nosies landų (hoanų) atrezija

Konsultacijos metu klinikos gydytojas išsiaiškina, kokių pacientas turi nusiskundimų, surenka anamnezę, susipažįsta su turimais dokumentais, apžiūri pacientą, atlieka specialų klinikinį tyrimą. Jei būtina, skiriami papildomi tyrimai (bakteriologinis, KT ir kt.), nustatoma diagnozė, suteikiama informacija apie egzistuojančius alternatyvius šio susirgimo gydymo metodus, sudaromas optimalus gydymo planas. 

Kvėpavimo sutrikimai BIOREVITAL klinikoje gydomi Surgitron radiolazeriu – naudojamas vietinis nuskausminimas, gydymo reikalaujantis audinys 10 sekundžių veikiamas į pieštuką panašiu prietaisu. Procedūra nesukelia kraujavimo, yra paprasta ir neskausminga. Pirmas 2-3 dienas galimas nosies kriauklių patinimas, kuris praeina po specialaus tepaliuko naudojimo. 

Kvėpavimo sutrikimus gydant prietaisu Surgitron nereikalinga nei narkozė, nei hospitalizavimas. Kadangi toks gydymas nesukelia kraujavimo, nereikalingas tamponavimas, kuris naudojamas įprastoms operacijoms, o kvėpavimas atstatomas iškart po procedūros. Po gydymo radiolazeriu Surgitron išlieka darbingumas, nereikalinga reabilitacija. Jūs sutaupysite laiko ir nervų, o kvėpavimas per nosį akivaizdžiai pagerės.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune