Vazomotorinis ir alerginis rinitas

Vazomotorinis rinitas – tai susirgimas, kurį sukelia vegetatyvinis kraujagyslių tonuso sutrikimas, pasireiškiantis kaip lėtinis nosies gleivinės paburkimas.

Gleivinės paburkimą ir sekreto išsiskyrimo padidėjimą gali sukelti: atmosferos slėgio, temperatūros ir oro drėgnumo svyravimai, kvapai, dūmai, vaistiniai preparatai, emociniai išgyvenimai. Sergant vazomotorine sloga arba alergine sloga dažnai kinta uoslė ir skonis. Be to, vazomotorinis rinitas sukelia alerginį rinitą.

Vazomotorinio rinito gydymas

Dažniauiai vazomotorinis rinitas gydomas vietiniais M-cholinoblokatoriais, kai kuriais atvejais - kortikosteroidais ir vietiniais kraujagysles sutraukiančiais preparatais. Tačiau kraujagysles sutraukiančius preparatus galima naudoti tik kelias paras. Ilgesnis vartojimas sukelia gleivinės pakitimus, kurių atsikratyti galima tik operacijos pagalba. BIOREVITAL klinikoje skiriamas medikamentinis gydymas, kuris pritaikomas konkrečiam pacientui, arba naudojamas nemedikamentinis rinito gydymo metodas, patvirtintas kliniškai ir duodantis puikius rezultatus. Taikomas efektyviausias šiuo metu vazomotorinio rinito gydymo metodas „Surgitron“ aparato pagalba. Atlikus vietinį nuskausminimą, nosies gleivinė 10 sekundžių veikiama specialiu į pieštuką panašiu prietaisu. Jokio skausmo ir diskomforto, jokių tamponų, iš karto esate darbingas. Po procedūros, nosis kelias dienas tepama specialiu tepalu.

 


 

 

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune