Plaukų šalinimas Neo lareziu

Neskausminga

Gydymo procedūra be jokio skausmo, primenanti masažo pojūtį. Išbandę "MedioStar" nenorėsite grįžti prie iki šiol prastų IPL arba aleksandrito lazerio.

Patirtis

MedioStar lazeris yra naudojamas mūsų klinikoje Vilniuje, galime pasigirti daugybę laimingų klientų.

Mūsų garantija

Su naujos kartos MedioStar lazeriu garantuojame, jog pašalinti nepageidaujamus plaukus užteks nuo 3 iki 8 procedūrų. Jei prireiktų daugiau, jas darysime nemokamai!

Vokiška Technologija

Lazerio poveikiui nedaro įtakos nei odos tipas nei metų laikas. Senesni lazerio prietaisai negali būti naudojami vasaros metu ar esant tamsesniam odos tipui. Mūsų technologija veiksminga bet kuriuo metu, visiems.

Greita ir Saugu

Aparatas turi ekskliuzyvų Smooth motion režimą. Procedūros atliekamos per trumpą laiką, net didesnėms kūno vietoms. Po procedūros galite iš karto grįžti prie įprasto kasdienio ritmo bei veiklų.

Įrodytas Saugumas

MedioStar lazeris yra saugiausias ir pažangiausias plaukų šalinimo būdas šiuo metu.

 

Norite atsikratyti nepageidaujamų plaukų?

Plaukų šalinimas naujos kartos MedioStar Asclepion  lazeriu (Germany) – efektyviausias metodas, norint atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Savo greičiu mūsų lazeriui neprilygsta joks kitas lazeris. Plaukų šalinimas trunka nuo kelių sekundžių iki kelių minučių! Plaukeliai šalinami taikant išmaniąją technologiją. Optinis kompiuterinis viziografas nustato odos tipą, atspalvį, plaukų spalvą ir rūšį. Procesorius optimaliai parenka spindulio impulsą, kad poveikis būtų maksimaliai efektyvus ir be pašalinių poveikių.  Be skausmo! Be odos sudirginimo!

Po procedūrų oda tampa elastingesnė, lygesnė, gražesnė. Netgi jautriausios, viską išbandžiusios moterys ir kosmetologės mūsų metodą įvertina aukščiausiu balu. Po 2-3 procedūrų apie plaukelius pamiršite metams arba visam laikui. Tai  šiai dienai yra pats veiksmingiausias ir saugiausias metodas.  

Plaukų epiliacija atliekama visose kūno vietose. Viršutinės lūpos epiliacija užima 3-5 min. Procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims įvairiose srityse: viršutinės lūpos, pažastų, sprando, pečių, nugaros, kojų, bikini ir kt. 

"Turbūt 15-20 metų kankinausi su plaukeliais ūselių ir barzdos srityje. Be to, esu tamsiaplaukė, tad ir plaukų šaknelių užuomazga tuoj pat matydavosi. Nuo kasdienio pešiojimo pincetu, plaukeliai ėmė įauginėti, tuomet imdavausi adatos. Oda būdavo žaizdota ir paberta. Įaugančių plaukelių vietoje atsirado pigmentinės dėmės, kurias sunkiai galėjau paslėpti. Be to, barzdelėje turiu ir randą, iš kurio ir aplink kurį plaukelių tankumas tik didėjo ir plito. Rando zonoje plaukeliai labai įauginėjo, vėl imdavausi adatos... Pabėrimai ir žaizdelės nesibaigdavo praktiškai niekada. Kasdien prie veidrodžio praleisdavau mažiausiai 15 minučių "tvarkydama" plaukelius, o tai - 1,5 val per savaitę. 
Labai daug buvau skaičiusi apie plaukelių šalinimą lazeriu. Bet kaina man buvo pagrindinis aspektas, dėl ko vis atidėliojau, nes vieno karto negana, reikia apie 8-10 procedūrų. Rezultato niekas negarantavo, nes dauguma naudoja senosios kartos lazerius, kurių galingumas su laiku vis silpnėja.
Bet išgirdusi apie "Biorevital" klinikoje naudojamus naujausius diodinius lazerius, apsisprendžiau išbandyti. Ir negalėjau atsidžiaugti, kai jau po pirmos procedūros, tiesiog procedūrų kabinete, ėmė kristi dalis plaukelių, kiti iškrito artimiausiomis dienomis. Neskaudėjo, tik jaučiau dilgčiojimą ir šilumą. Specialistė labai profesionali, švelni, atsako į visus kilusius klausimus. Vos po trijų kartų džiaugiausi oda be plaukelių! Praktiškai išnyko ir pigmentinės dėmės ūselių srityje, o barzdoje esantis randas labai suminkštėjo, tapo nebe toks jaučiamas. 

Labai rekomenduoju plaukelių šalinimo procedūras būtent "Biorevital" klinikoje."

 

Prieš Po: 
Iki
Akivaizdūs rezultatas jau po 2-jų procedūrų, bet dar reikes...
Pacientės atsiliepimas apublikuotas žurnalė "Kosmetik". Iki ...
ir Po

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune