Vokų problemos ir vokų plastika. Blefaroplastika

 

Akių išvaizda, kaip veidrodis, atspindi vidinę moters būklę, savijautą. Suglebę vokai išduoda nuovargį, sielvartą, nemigą, moteris atrodo vyresnio amžiaus. Ką daryti vyrams, kurių vokai dėl anatominių savybių gali netgi labiau suglebti nei moterų?

Klinikoje taikoma vokų odos pertekliaus šalinimo operacijos. Šios operacijos atliekamos dėl 3-jų indikacijių:

  • Funkcinių sutrikimų: esant viršutiniam vokų odos pertekliui, kuris trukdo regėjimui, o pažengusiais atvejais: sunku mirksėti, rytais vokai būna užtinę, sunkiau atsimerkti, gali prasidėti akių uždegimai ir infekcijos. Neretai funkcinė chirurgija taikoma ir dėl viršutiniuose arba apatiniuose vokuose atsiradusių darynių (didelių papilomų, keratomų, ksantomų ir kitų atefaktų), kurie trukdo vokų funkcijai.
  • Onkologinių (onkoprofilaktinių): šalinami vokų gerybiniai arba piktybiniai navikai, taikomos vokų plastinės ir rekonstrukcinės operacijos.
  • Estetinių trūkumų: kai vokų funkcinių sutrikimų nėra, nėra regėjimo funkcijos sutrikimo, tačiau pacientui nepatinka vokų odos pertekliai, yra perteklinės arba papildomos vokų odos klostės, keliančios netobulos išvaizdos jausmą ir pacientas nori atrodyti jauniau ir gražiau. Po operacijos tokie pacientai labiau savimi pasitiki, gerėja jų gyvenimo kokybė.

 
 
Operacijių metu būna šalinoma ne tik  perteklinė oda, bet ir rebalinio audinio pertikliai, išvaržos, taikoma vokų raumenų ir sausgislių (raiščių) funkcinė korekcija.

 

 

NB! Biorevital klinikoje taikoma ypatinga, neturinti analogų Lietuvoje, nechirurginė vokų revitalizacijos procedūrą - Croton Oil Peel, kurios rezultatus demonstruoja 36 metų moters nuotraukos žemiau - prieš ir 1 sav. po procedūros. 

Prieš Po: 
iki
po nechirurginės vokų revitalizacijos / 7- a  diena
Ksantelazmai vokų, ksantomos. Iki operacijos
2 sav po pašalinimo ir vokų plastikos
Apatinio voko vėžys iki operacijos
 Iš kart po operacijos
Vokų lygų ir vokų plastikos kursai Ispanijos Akių Mikrochirurgijos Institutė
Kada trukdo vokai..
5 dienos po operacijos, iš kart po siūlių pašalinimo
Iki operacijos
tik pašalinus siūles

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune