Straipsniai

 • INFEKCINĖ MONONUKLEOZĖ – liga chameleonas.

  Med. dr. Aleksas Mickonas. Mano praktikoje nėra buvę kitos tokios ligos, kuri turėtų tiek pavadinimų, formų ir atspalvių, gali būti maišomas su kitais susirgimais. Ši liga – tai infekcinė mononukleozė (IM). Vien ko verti pavadinimai, kalbantys patys už save: „bučinių liga“, 3-jų dienų karštinė, liaukų karštinė, Filatovo liga, gėrybinė limfablastozė, monocitarinė angina, mononuklearinė angina, studentų liga, Epštain-Barr sindromas, HV-4, ir t.t.
 • Endonazalinė rinoplastika

  Rinoplastika – problematiškiausia operacija veido plastikos chirurgijoje. Iš išorės gali atrodyti, kad nosis pagražėjo, tačiau 75% tokių nosies grožio operacijų baigiasi kvėpavimo sutrikimais. Šiais laikais grožis privalo būti funkcionalus, kitaip tariant  nesukelti organo, šį kartą nosies, funkcijų sutrikimų: nesusiaurinti nosies landas, nepažeisti nosies vožtuvus, nesutrikdyti oro srautus.
 • - "Ar galite pašalinti 2-jų mm vėžį"?

  Į Biorevital kliniką paskambino jauna moteris, kuriai grožio klinikoje dermatologas nustatė 2-jų mm veido odos vėžį. Į onkologinį pasiųsti jauną moterį, jos psichiką žaloti, turbūt nepanorėjo, ypač šiais Covid laikais: tai gi kol ateis jos eilė, auglys tikrai jau bus didesnis nei  2 mm.  Išleisdami moterį, griežtai prisakė darinio su lazeriu nešalinti... Gavosi, kaip anoj pasakoje – eik tenai, nežinau kur?...Moteris pasimetė.
 • Apgamų šalinimas. Kaip geriau?

  Video. TV laida "Sveikatos kodas".
 • Chirurgas A.Mickonas: su Surgitron apgamus galima šalinti ir vasarą

  Paplūdimio sezonas senai atidarytas. Vis daugiau odos parodome saulutei, todėl metas susirūpinti odos sveikata. Reikėtų pasirūpinti apgamais – ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos – juos pasitikrinti.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune