Straipsniai

 • Skydliaukės susirgimai. Trumpai

  Skydliaukė – kakle esanti endokrininė liauka kurios gaminami hormonai reguliuoja funkcijas ir vystymą: nervų , smegenų, kremzlių ,kaulų, lytines ir imunines sistemas. Skydliaukė reguliuoja sudėtingus cheminius medžiagų apykaitos procesus praktiškai visose organuose ir organizmo sistemose.
 • Kova su Kovidu...

  Virusas siautėja… ir puslapio lankytojai užduoda klausimą. Kaip apsisaugoti ir kovoti su koronavirusu? Koronavirusas – tai gripo rūšies virusas ir apsauga nuo jo, išskyrus pailgėjusį karantino laikotarpį, nieko nesiskiria nuo įprasto gripo. COVID-19 dar mažai žinomas virusas, todėl teigti, kad tik vakcina gali nuo jo išgelbėti yra tiesiog trumparegiška ir perdėta, o, galbūt, tiesiog utopija. Laikas parodys. 
 • Imuniteto stiprinimas naujos kartos augaliniais interferono induktoriais

  Imuninė sistema – daugiakomponentinė ir sudėtinga sistema, būtent jai priskiriamas nepagrindinis vaidmuo kovoje su virusais. Kol kas pasaulis laukia vakcinos pasirodymo nuo naujo viruso. Ką  gi daryti? Mes turime suprasti, kad vakcina – tai specifinio imuniteto formavimo priemonė. Tačiau organizmo atsparumą visų pirma sąlygoja nespecifinis imunitetas, tai ką mes dažnai vadiname ,,stipria sveikata”.   Truputis istorijos…
 • Apgamų šalinimas. Kaip geriau?

  Video. TV laida "Sveikatos kodas".
 • Audinių žudynės – kvailas pavyzdys gali būti užkrečiamas!

  (Futuristinė drama - feljetonas)  Danijos vyriausybės aktyvistai  nurodė nugaišinti visas audines šalyje. Aktyvistams gana staiga pasirodė, kad virusas apsigyveno plaukuose ir jie pradėjo masiškai žudyti kailius turinčius gyvūnėlius. Tai primena Kinijos žvirblių naikinimo istoriją!!!  Įdomu, kur dingo žalieji!? Gyvūnų globėjai ir kiti? Ar tirs tas žudynes Hagos tribunolas?

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 4 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune