III–oji tarptautinė „Pilingų ir grožio injekcijų“ mokykla Prahoje

2016 m. med. dr. Aleksas Mickonas dalyvavo konferencijoje, organizuotoje Tarptautinės Filip Depre Mokyklos ir SkinTech kompanijos (Ispanija) iniciatyva.

Dr. Filip Depre gerai žinomas pasaulyje revitalizacijos technologijų  kūrėjas ir pagrindinis pasaulinio masto giliųjų pilingų ekspertas. Konferencija buvo skirta naujiems atradimams giliųjų pilingų, o tiksliau fenolio pilingo, technologijoje ir procedūrų metodologijoje.

Fenolio pilingas laikomas ,,auksiniu standartu'' tarp visų pilingų skirtų veido atjauninimui, duodantis maksimalų rezultatą.  Tokio atjauninimo efekto negali duoti jokios rūgštys. Efektas nuo vienos procedūros laikosi 5-10 ir daugiau metų. Nors fenolis žinomas, kaip vienas iš stipriausių antiseptikų ir senai, kaip ir spiritas naudojamas medicinoje, tačiau, jo taikymas pilinguose riboja gana aukštas toksiškumas ypač panaudojant preparatą didelio odos ploto apdorojimui. Šios problemos sprendimui  ir buvo skirti paskutiniai mokslininko darbo metai. Toksiškumas sumažintas modifikavus klasikines fenolio pilingo formules, įvedus tirštiklius mažinančius fenolio įsiskverbimo į audinius greitį. Moksliniai atradimai, naujos formulės ir pasiekti teigiami rezultatai,  procedūrų metodologija ir jų demonstravimas buvo pristatyti gydytojams.  Gilieji cheminiai pilingai tapo prieinamesni, sumažėjo jų pašalinių poveikių rizika, atsirado reali chemochirurgija su kuria leidžiama atlikti vokų plastiką (blefaroplastiką), lūpų plastiką (cheiloplastiką) ir kt.  Tai yra chirurgija be skalpelio.

Kaip mus rasti

Vilnius

Biorevital klinika
Švitrigailos g. 1-104
Tel. 8 655 32645

Kaunas

Ąžuolyno sveikatos centras
K. Petrausko g. 40, 3 kabinetas
Tel. 8 674 47746

 

Gydytojai

MDr. Aleksas Mickonas

Dirba: Vilniuje, Kaune